Hizmetlerimiz

İzmir Araç Kaplama

Arabasının rengini beğenmeyenler veya farklı bir arayış içerisinde olanlar için renklere olan mahkûmiyeti ortadan kaldırıcı yöntem Araç Kaplama Sistemleriyle aracınızın hayalinizdeki renge bürünmesini sağlıyoruz. Bu teknik sayesinde aracın boyanma riskini ortadan kaldırıyoruz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızı parça bazlı değişimlerle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken boya ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Çiziklerin görünürlüğü azaltılırken, dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir. Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır. (Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

Bu konudaki uzmanlığı ile NGZ Garage araç kaplama uygulamasını özenle hazırladığı işyerimizde yapmaktadır.

Çeşitlerimiz : izmir araç kaplama konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Mat Araç Kaplama
 • Satin Araç Kaplama
 • Metalik Araç Kaplama
 • Kamuflaj Araç Kaplama
 • İzmir Body Kit

  Farklılık tutkunlarına hitap eden body kit modifiye amacıyla uygulanıyor olsa da asıl amacın aracın aerodinamik kriterlerinin güçlendirmesi olduğu unutulmamalıdır. Uygulama noktası olan rüzgâr sürtünme karakteristiğini değiştirme açısından uygulanan yöntem; aracın yol tutuş gücünü arttırıcı bir rol oynamaktadır. Fiber ve karbonfiber seçeneklerinin yanı sıra görsellikten ziyade yol tutuş gücüne önem veren kullanıcılar için plastik seçeneğimiz de vardır.

  Aracın dış görünümünde yakalanan görsel estetik aracın aerodinamik yapısındaki güçlendirmeyle birleşmektedir. Yüksek performans hedefine de ulaşılacağı gerçeğinden hareketle şekilden içeriğe, içerikten güce giden tatmin edici bir yol tutuşu için tercih edilesi bir yöntemdir.

  Body kit uygulamaları hafif ve ağır olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hafif projeler hazır kalıbı bulunan projelerdir ve aracın tamponunun kalıp halinde yine aynı marka otomobile uygulanması işlemi olarak tanımlanmaktadır ve montajı kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Ağır projelerde öncelikle araçların fotoğrafı çekilir ardından bu fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılmak suretiyle müşterinin isteği ve zevkine göre uygulanmaktadır.

  Her araç için ayrı uygulamalarla seçenek yelpazesinin geniş olduğu body kit uygulamalarımız müşteri tercihlerine göre şekillenen ve şekillendirilen bir yöntem olarak bir telefon kadar uzağınızda durmaktadır.izmir body kit konusunda detaylı bilgi için tıklayınız. Body Kit Ürün Çeşitlerimiz :

 • Ön Tampon
 • Arka Tampon
 • Marşpiyel
 • Spoyler
 • Ön Ek Lip
 • Difüzör
 • Ön Panjur
 • Komple Body Kit Setleri
 • İzmir Cam Filmi

  Oto Cam Filmlerinin araçlarda kullanılmasının, genelde yalnız estetik amaçla ve aracın görüntüsünün değiştirilmesi için kullanıldığı düşünülmekle birlikte, bu eksik ve yetersiz bir değerlendirmeden öteye geçemeyecektir.

  Cam filmleri sizlere güneş ışıklarından koruma , sağlıklı bir ortam , çevre kontrolü , sürüş güvenliği ve konfor gibi bir çok özellik sağlamaktadır.

  Oto Cam Filmleri, çekirdek malzemesi polyster esaslı şeffaf bir malzemeden oluşan ve üzerinde UV koruma, güvenli yapışkan, çizilmezlik katı, renklendirme katı ve koruma folyosu eklenerek çok katlı (5-7 kat) bir yapıya sahip bir izolasyon ve güvenlik materyalidir.

  Kullanılan bu katlar sayesinde, Güneşin Yakıcı etkisine sahip IR (Infra-red) ve UV (Ultra-Violet) ışınlarını önlerken, Görünür Işığı (VLT) kullanılan renklendirme oranında geçiren bir koruma işlevi gerçekleştirir.

  AC kullanımına bağlı yakıt tüketiminin düşmesiyle birlikte, doğaya salınan Karbon Emisyonu da aynı nispette düşecektir. Egzoz emisyonunun azaltılması, doğal tabiatı korur, küresel ısınmayı azaltır, özellikle şehirlerde yoğun trafiğe bağlı olarak soluma yoluyla yaşanan bireysel etkilenmeyi azaltır.

  Bu doğal çevreye olumlu katkı sağlarken, yine egzoz gazlarının azalmasına bağlı olarak sağlık sorunlarının azaltılmasına katkı sağlayacaktır.

  Araç kullanırken torpidodan ve metal eşyalardan gelen güneş yansıması göz almasına sebep olabilir. Özellikle, kol saati, vites kolu ve konsolda kullanılan metal eşyalardan yansıyan yoğun ışık zaman zaman sürücünün göz kamaşmasına neden olabilir. Bu sürüş sırasında sürücünün görüşünü etkileyerek kazalara neden olabilir.

  Cam filmleri 40%’e yakın oranda Anti-glare (yansıma önleme) özelliğine sahiptir. Bu sürüş güvenliğini artıran bir unsurdur.

  Tüm bu faydalarının yanında, özellikle yaz aylarında sıcak koltuklara oturmak, sıcak vites kolu ve direksiyon nedeniyle yaşanan konforsuzluk ortadan kalkar. Ayrıca bebek koltuğunda oturan çocukların sürekli olarak güneş alması nedeniyle farklı çözümler kullanılmakta, bu da yüksek bedeller ödeyerek satın aldığınız aracınızda konforsuz bir yaşam alanı kullanmak zorunda kalmanız anlamına gelmektedir.

  Cam filmleri, yüksek Gölgeleme Katsayıları (Sc) ile güneşin rahatsız edici etkilerine maruz kalmadan konforlu bir seyahati mümkün kılacaktır.izmir cam filmi konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

  İzmir Araç Yazılımı - Chip Tuning

  Günümüzde araçların sahip olduğu özellikleri daha çok geliştirmek ve araçları sahiplerinin istekleri doğrultusunda kişiselleştirmek önem kazanmıştır. Araç yazılımı olarak bilinen fakat piyasada chip tuning adı altında hizmet verilen modifiye işlemleri arasında en çok ses getiren işlemdir. Araç yazılım işlemi otomobillerin motorlarında ateşlemeyi gerçekleştiren ECO’nun mevcut bilgileri aldığı chiplerin ve işletim sistemlerinin değiştirilmesi işlemidir.

  Chip tuning uygulaması ilk olarak araçların motorlarının sahip olduğu mevcut performans gücünün daha çok arttırılması için uygulanmış ve böyle kullanılmaya başlanmıştır. Chipler içinde hava akışı, yakıt püskürtme zamanlaması, ortam sıcaklığı gibi birçok bilgi yer almaktadır. Otomobillerde gerçekleştirilen yazılım uygulamalarının en genel olanı mevcut chip içinde yer alan yazılımın ve bilgilerin bir bilgisayar aracılığı ile yeniden güncellenmesi işlemidir. Aynı zamanda bilinmelidir ki eğer chipler düzenlenemez ve mevcut yazılımlar güncellenemez ise bu yazılımlar yerine araca yeni bir chip takılabilir. Eğer aracınıza modifiye yaptırmak istiyorsanız mutlaka chip tuning uygulamasını da yaptırmanız gerekmektedir.

  Modifiye işleminin en önemli basamağı chip tuning işlemidir. Chip tuning uygulamasını gerçekleştirmek için modifiye işlemine başlamış olmanız gerekmektedir. Otomobilinizde gerçekleştireceğiniz yazılım değişikliği ile aracın sahip olduğu mevcut güç ortalama %15 oranında bir artış gösterecektir. Otomobillerde gerçekleştirilen yazılım değişikliği sonucunda yalnızca aracın sahip olduğu güçte değil aynı zamanda aracın kullandığı mevcut yakıt oranında da belirli bir oranda azalma meydana gelecektir.izmir araç yazılımı konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.